Kubki magiczne z nadrukiem.

magiczny kubek kawowy

Szukasz nietypowych, a jednocześnie niedrogich prezentów dla swoich klientów? Zastanawiałeś się w jaki sposób wywołać uśmiech na twarzach najbliższych małym, drobnym upominkiem? A gdyby tak użyć odrobiny magii…?

Panie, ja nie jestem czarodziejem… 😳” Spokojnie, my też nie, ale mamy w zanadrzu magiczne kubki. Kojarzycie takie produkty? Uśmiech obdarowanego takim prezentem może być bezcenny…

Kubek magiczny wykonany jest z ceramiki. Znajdziesz kilka wariantów pojemności, kształtu i koloru… Jaki wybierzesz? Z serduszkiem, zwykły czy latte? Matowy, błyszczący, kolorowy, czarny? To już od Ciebie zależy, decyduj.

Kubek zmieniający kolor…

Dzięki dodatkowej powłoce magiczny kubek pod wpływem ciepła zmienia swój kolor na biały. Jeśli nadrukujemy na nim cokolwiek, to po zalaniu kubka wrzątkiem, grafika, która do tej pory była niewidoczna albo delikatnie prześwitująca, ukazuje się w pełnym kolorze i nasyceniu. Kiedy kubek stygnie, pierwotna powłoka ponownie wysuwa się na pierwszy plan i zasłania widoczną wcześniej grafikę – obraz znika. Jeśli szukasz nietypowego prezentu lub gadżetu firmowego, chcesz zaskoczyć swoich bliskich lub klientów, taki kubek to strzał w dziesiątkę.

Na kubkach magicznych dobrze prezentują się zarówno zdjęcia jak i grafika czy zwykły napis.

Poniżej przedstawiamy działanie kubka magicznego.

Aby w pełni zobaczyć obrazek, zalej kubek do pełna wrzątkiem. Po chwili kubek zacznie się zmieniać, a grafika powoli stanie się widoczna i będzie to kolorowy kubek.

działanie kubka magicznego

W sekcji kubki magiczne, można odnaleźć również wersje matowe – są one bardzo przyjemne w dotyku.

Jedna istotna informacja: kubki magiczne nie nadają się do mycia w zmywarce, nie powinniśmy ich również używać w mikrofalówkach. Zaleca się, aby swoje magiczne kubeczki czyścić ręcznie.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat: gotowych produktów

kolorowe kubeczki magiczne

Jeżeli nie masz czasu lub pomysłu na grafikę zapraszamy na stronę z gotowymi kubkami magicznymi, kubek serceintuitoo.pl. Znajdziesz tam produkty z już nadrukowanymi grafikami rożnych twórców. Serdecznie zapraszamy!