Nowe gotowe produkty od fototransfer.pl!?

kubeczki zadrukowane

Nasza firma ciągle rozszerza zakres swej działalności, w związku z czym podjęliśmy decyzję, aby na naszej stronie fototransfer.pl uruchomić nowy dział. Odnajdziecie w nim Państwo niespotykaną dotąd w naszym asortymencie kategorię produktów, a mianowicie produkty gotowe, już zadrukowane. Na razie w tej kategorii znajdują się wyłącznie kubeczki z zabawnym hasłem, ale w przyszłości znajdzie się tam o wiele więcej propozycji zapraszamy do zapoznania się z kubkiem z sercem do, którego aktualnie jest promocja.

kolorowe kubki

Jeżeli są Państwo zainteresowani gotowymi produktami, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na allegro, znajdziecie tam Państwo o wiele więcej zarówno produktów zadrukowanych, jak i tych przeznaczonych do sublimacji. Produktów gotowych i tych „czystych”, oczekujących na Państwa projekty do sublimacji, jest blisko 240 i ta liczba ciągle się zwiększa.

W przyszłości zostaną dodane nowe, a wraz z nimi pakiety promocyjne, w ramach których będą mogli Państwo otrzymać nasze produkty w jeszcze lepszej cenie lub z upominkiem.

Polecamy także zapoznanie się z artykułem nt. współpracy z naszą firmą. Można nawiązać z nami współdziałanie na wielu płaszczyznach (marketingowej, SEO itp.). Napisz do nas, na pewno się odezwiemy :).