Personalizowany biwak i campingomania

Czas wakacji to czas wyjazdów i błogiego lenistwa. Chyba nie ma dziecka, które na wiadomość o wyjeździe na biwak z radości nie skakałoby pod same chmury . W tym roku rekordy popularności bije urlop z przyczepą kempingową. OK ale pomyślicie jak to się ma do produktów personalizowanych? Przecież nie wykonamy personalizacji przyczepy lub kampera (chociaż może jak byśmy się postarali, to kto wie hehe). Pamiętajcie, że jedyna rzecz, która nas ogranicza, to nasza własna wyobraźnia. Tylko od czego tu zacząć?

Na start po podróży z pewnością trzeba będzie ugasić pragnienie. Jeśli jeszcze nie dojechaliśmy na miejsce to w podróży idealnie sprawdzi się stalowa termo butla. Wygodne zamknięcie typu flip top sprawi, że nie będziemy musieli się martwić upuszczona nakrętką butelki, bo taka sytuacja spotkała chyba każdego. Dodatkowo należy pamiętać, że termo butle czy też kubki termiczne trzymają nie tylko ciepło, ale również sprawiają, że zimny napój przez długi czas pozostaje zimny. W upalne dni w podróży bywa to istnym zbawieniem. A jeśli już dojechaliście na miejsce, to ze spokojem można napić się z personalizowanego kubka emaliowanego i poczuć się prawie tak, jak 30 lat temu dzięki jego klimatycznym retro kształcie.

Ale na tym nie koniec. Jak już jesteśmy przy temacie nawadniania organizmu, to z pewnością podczas spacerów i dalszych pieszych wypraw, wrażenie na wszystkich zrobi butla z karabińczykiem. Wygląda bardzo profesjonalnie, a wykorzystanie zapięcia sprawi, że nie będziemy musieli się martwić o to, że ta butlę gdzieś przypadkiem zgubimy.

Ale nie zapominajmy o naszych najmłodszych urlopowiczach. Przecież wszystko co niezbędne podczas wyprawy trzeba w coś spakować. Można w tym celu wykorzystać worek z nadrukowanym ulubionym motywem naszej pociechy.

A po zakończonej wycieczce szybki prysznic i….z pewnością przyda się ręcznik! Być może dla wielu będzie to niespodzianka, ale i ręczniki możemy spersonalizować.

Jedno jest pewne. Takiego zestawu urlopowicza, jak ten przedstawiony powyżej, niejedna osoba będzie Wam zazdrościła. Miłego wypoczynku!