Krótka historia o meblach, których nikt inny mieć nie będzie…

Znasz to uczucie, kiedy szukasz w sklepach czegoś, co prawdopodobnie nie istnieje? Przeszukujesz internet, wszystkie możliwe sklepy w okolicy, czasami wybierasz się w dalszą podróż, ale i tak wracasz z poczuciem rozczarowania. Nie jesteś sam – to niestety częste uczucie przy aranżacji domu albo biura. Zastanawiasz się co dalej, może zmienić projekt, kolorystykę? A gdyby tak spersonalizować meble…?

Na pewno wiesz, że możesz naklejać na meble specjalne folie z grafiką – takie rozwiązanie funkcjonuje na rynku od wielu lat. Folię możesz naklejać na drzwi, fronty meblowe, lodówkę a nawet na przedmioty codziennego użytku. Zazwyczaj kupujemy gotowe folie albo zamawiamy takie z naszym nadrukiem, a następnie samodzielnie naklejamy na meble. O folii znajdziesz wiele informacji w internecie, włącznie z instrukcją, jak ją naklejać.

Dzisiaj chciałabym Ci jednak zaproponować inne rozwiązanie – fronty MDF ChromaLuxe z Twoją własną grafiką oraz blaty stołowe.

Jakie są zalety frontów meblowych ChromaLuxe?

Przede wszystkim są odporne na ścieranie i środki czystości. Możemy je wielokrotnie czyścić, szorować ściereczką i stosować różnego rodzaju środki czystości. W przypadku folii, musimy zachowywać ostrożność, by nie uszkodzić, nie zedrzeć przypadkowo grafiki. Co ciekawe, graficzne fronty Chromaluxe są bardziej odporne na ścieranie niż zwykłe fronty lakierowane.

Kolejną zaletą jest podwyższona odporność na promienie UV. Dzięki temu, nadruk jest trwały, a kolory żywe i pełne kontrastu przez wiele lat.

Fronty ChromaLuxe to tworzenie nietypowego designu

Fronty oraz blaty stołowe możemy dowolnie personalizować, tworząc własne, indywidualne i niepowtarzalne meble. Może się to okazać niezwykle przydatne przy kreowaniu przestrzeni w klubach, pubach czy barach, gdzie nietypowy, oryginalny design jest wręcz pożądany.

Pełne koloru meble znajdą zastosowanie również w firmowej kuchni, toalecie, a co najważniejsze – pięknie ozdobią przestrzeń typowo biurową. Przestrzenie, w których spędzamy najwięcej czasu, wymagają specjalnej uwagi – meble z własną grafiką zachwycą niejedną osobę odwiedzającą Twoje biuro! Połącz kolory firmowe, dodaj dynamiki swoim wnętrzom dzięki niesamowitym produktom marki ChromaLuxe.

Skontaktuj się z nami pa przykład przez stronę www.fototransfer.pl. Pomożemy Ci stworzyć Twoje własne meble. Zapraszamy.