? Gadżety świąteczne na Boże Narodzenie do domu i na prezent

Świąteczne gadżety – dekoracja dla każdego domu

Gadżety świąteczne dają możliwość podkreślenia atmosfery wnętrza i sprawiają, że wspólne chwile w gronie rodziny bliskich są jeszcze bardziej magiczne. Na ogół są to drobne elementy, które powodują jednak, że dom nabiera miłego klimatu i na każdym kroku daje się odczuć magię świąt.
Świąteczne gadżety sprawdzają się również jako prezent dla bliskiej osoby, który każdego roku przypomina o świętach i pozwala przywołać miłe wspomnienia.

Gadżety świąteczne Boże Narodzenie


W ofercie naszego sklepu znajdują się takie gadżety jak np. podkładki pod mysz do komputera z motywami świątecznymi. Są to produkty z biała stroną, przeznaczoną do sublimacji oraz spodem z pianki. Nadają się do wyposażenia miejsca pracy przy komputerze, a akcent świąteczny sprawia, że miło kojarzą się wszystkim, którzy w tym okresie pracują przed komputerem.
Innym rodzajem ciekawego gadżetu z elementem świątecznym jest pudełko drewniane z ceramiczną płytką przeznaczoną do nadruku sublimacyjnego. Wewnętrze pudełka wyłożone jest eleganckim materiałem. Na pudełko możesz zaprojektować dowolną własną grafikę lub wgrać logo lub napis, dzięki czemu pudełko z powodzeniem sprawdzi się np. jako prezent dla bliskiej osoby, ale także jako upominek firmowy.

Gadżety świąteczne z logo firmy

W ofercie sklepu można znaleźć również produkty spersonalizowane, na których można umieścić logo firmy. To dobry wybór na prezenty dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych w przedsiębiorstwach z okazji świąt Bożego Narodzenia.
Do polecanych produktów, jakie można znaleźć w ofercie naszego sklepu zalicza się również metalowe pudełka z możliwością nadruku spersonalizowanego. Wartym polecenia jest drewniany brelok z możliwością wygrawerowania dowolnego napisu, loga lub prostej grafiki lub zdjęcia, które będzie kojarzyć się z firmą.
Świąteczne gadżety z logo firmy, jakie można znaleźć w naszym sklepie to również: magnes z możliwością umieszczenia na nim dowolnego zdjęcia oraz puzzle hardboard składające się z kilkudziesięciu elementów.

Zapraszamy do rejestracji w naszym sklepie www.fototransfer.pl – masz jeszcze czas na zakup firmowych prezentów świątecznych!