Eko prezenty z nadrukiem

W dzisiejszych czasach kupić bliskiej osobie dopasowany prezent to bardzo trudna czynność, która pochłania nasz cenny czas. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór jest oszałamiający! Z drugiej strony prezent, a szczególnie taki nietrafiony to rodzaj konsumpcji, która zwiększa zużycie zasobów, zanieczyszczenie środowiska i ogólnie jest nie eko i nie OK.

Dlatego właśnie z myślą o środowisku w naszym sklepie dodajemy nową kategorię z eko-produktami.

Niżej kilka przykładów ekologicznych produktów, które zostały wykonane z zrecyklingowanych materiałów.

Deska do krojenia z grawerem

Jest to bardzo ładna, starannie wykonana deska z dodatkową możliwością naniesienia logotypu, hasła itp. Jest to rzecz, którą na pewno docenią i profesjonalni, i „domowi” lub okazjonalni szefowie kuchni. Rzecz tak niepozorna, a tak niezbędna jak drewniana deska kuchenna w tym wydaniu nabiera niepowtarzalnego charakteru i zyskuje oryginalny styl.

Drewniana deska sprawdzi się także jako taca śniadaniowa lub „półmisek”, na których można, równie dobrze jak na talerzu, serwować różne smakołyki.

Kieliszki do wina z grawerem

Inny pomysł na eko prezent dostępny w naszej ofercie to eleganckie kieliszki do wina lub innych trunków. Taki kieliszek napełniony wyśmienitą zawartością 😉 jest idealny do wzniesienia toastu przy każdej uroczystej okazji np. ślubu lub rocznicy. Może także stanowić eleganckie, romantyczne dopełnienie kameralnej kolacji we dwoje. Gdy umieścisz na nim stosowny grawerowany napis albo grafikę wektorową, wyrazisz swoje ciepłe uczucia niekoniecznie wypowiadając je na głos :).

kieliszek do wina z grawerem

Kieliszek do wina posiada klasyczny ponadczasowy wzór. Smukły kielich umieszczony na wysokiej nóżce i stabilnej stopce został zaprojektowany tak, aby służył użytkownikom długie lata. Delikatna forma i profesjonalne wykonanie zachwyci obdarowane osoby. Kieliszki do wina są ciekawą propozycją na prezent dla bliskich Ci osób.

Przeczytaj także nasz wpis na temat ekologicznej torby bawełnianej.

Słoik z drewnianą pokrywką

Słoiki kuchenne z drewnianym wiekiem wykonane są z ceramiki na której można wykonać nadruk metodą sublimacji, ale dodatkowo zamyka się je oryginalną drewnianą właśnie pokrywką. Dzięki temu słoik jest szczelny, a produkty w nim zamknięte nie pochłaniają wilgoci. Słoiczek ma pojemność sporej szklanki i idealnie nadaje się do przechowywania różnych smakołyków, może posłużyć jako cukierniczka lub pojemnik na przyprawy, albo na plączące się drobiazgi, a może jeszcze na coś innego?

Z pewnością naczynie to znajdzie niejedno zastosowanie, a aby stało się wyjątkowe możesz zlecić nam dodanie na drewnianym wieczku stosownego tekstu lub grafiki (grawer).