ZAINSPIRUJ KLIENTÓW ŚLUBNYCH

Wiele z naszych foto-gadżetów może stać się pięknymi pamiątkami ze ślubu. Kubki ze zdjęciem pary młodej, magnesy i breloczki świetnie się sprawdzą jako upominki dla gości. Jak zachęcić Parę Młodą do zakupu właśnie u Ciebie personalizowanych foto-pamiątek ślubnych?

Zazwyczaj przyszła Para Młoda, przed zakupem prezentów dla swoich gości, szuka inspiracji w internecie. Ich uwagę zwraca jednak nie tylko sam wygląd, ale też funkcjonalność mini-prezentów. Dlatego tak ważne są pomysły na personalizację produktów, które stają się elementem wspólnym dekoracji stołu oraz dopełnieniem całości, a jednocześnie miłym i sentymentalnym akcentem.

Dzień ślubu planuje się niezwykle starannie i ważny jest każdy, najmniejszy nawet szczegół. Niezwykle istotnym elementem jest personalizacja.
Każdy gadżet ma znaczenie – kolorystyką, dizajnem, detalem podkreśla niepowtarzalny charakter tego wydarzenia.

Zatem zacznij działać i przedstaw możliwości. Zainspiruj swoich przyszłych klientów. Jeśli zastanawiasz się nad grafiką, postaw na styl zgodny z zaproszeniem, gdyż to one zawierają zazwyczaj kolor przewodni imprezy, a często nawet zdjęcie narzeczonych.

ODBITKI z sesji narzeczeńskiej

Zaproponuj Młodej Parze kącik wspólnych wspomnień łączących ich z gośćmi weselnymi. Niech na zdjęciach widoczni będą wszyscy goście – na pewno będzie to miłym akcentem na sali. Do tego potrzebujesz odbitek, ozdobnych spinaczy lub klamerek i ozdobnego sznurka.

Przykładowy kącik wspomnień z wykorzystaniem odbitek

PREZENTY DLA RODZICÓW i DZIADKÓW

Foto-panele

Foto-panele to wyjątkowe produkty, które będą niezapomnianym i wartościowym prezentem dla rodziców i dziadków Pary Młodej. Zaproponuj swoim Klientom panele z ich wspólnym zdjęciem, na przykład z sesji narzeczeńskiej. Podczas edycji zdjęcia możesz dodać podziękowania od Pary Młodej, datę ślubu albo ważny dla Nowożeńców element graficzny.

Do dyspozycji masz Foto-panele w wielu formatach i z różnymi powłokami.

Chciałabym Ci również podpowiedzieć, że Foto-panele świetnie sprawdzą się jako forma podziękowania od Pary Młodej. Kolaż z kilkoma zdjęciami i podziękowaniami za wychowanie, miłość i cierpliwość będzie na pewno wzruszającym prezentem dla najbliższych.

Foto-panel ze zdjęciem ślubnym – idealny prezent dla rodziców oraz pamiątka dla nowożeńców.

Jak widzisz, z naszymi panelami masz wiele możliwości. Jeszcze jedna podpowiedź – panel powitalny z listą gości i zdjęciem Pary Młodej lub motywem przewodnim  może być ciekawą alternatywą dla osób sentymentalnych. Lista gości pozostanie jako cenna pamiątka tego ważnego dnia.

Personalizowane pudełko na odbitki

Jeśli Para Młoda chciałaby podarować rodzicom więcej zdjęć z sesji narzeczeńskiej, możesz zaproponować nasze drewniane pudełko na odbitki.

Ten foto-upominek sprawdzi się również po ślubie – przechowywanie zdjęć z ceremonii, wesela i pleneru w drewnianym pudełeczku na pewno nie wyjdzie z mody!

DLA ŚWIADKÓW

Personalizowane pudełko na wino

Gdy do naszego drewnianego pudełka na wino, z wyjmowanym personalizowanym frontem włożysz odpowiedni wkład, stworzysz praktyczny i konkretny prezent dla świadków. Na froncie zamieść zabawne podziękowania i zdjęcie Pary Młodej – będzie to miła pamiątka dla ich serdecznych przyjaciół.

PERSONALIZOWANE PREZENTY DLA GOŚCI

Na pewno zauważyłeś, że obecnie panuje moda na foto-prezenty dla gości weselnych. Państwo Młodzi lubią nadawać im osobisty, indywidualny rys. Zaproponuj swoim Klientom niedrogie, ale funkcjonalne upominki, które goście weselni z chęcią zabiorą na pamiątkę do domów.

Foto-Magnesy

Personalizowane magnesy to jedne z najczęściej wybieranych upominków dla gości weselnych, a jednocześnie dające wiele możliwości. Zaproponuj Klientom wzór z motywem przewodnim przyjęcia – stworzy to dodatkowy element dekoracji stołu, a obdarowanym będzie przypominać jak piękne to było wesele. W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów magnesów. Na tę ważną uroczystość polecamy magnesy aluminiowe i hardboard.

Personalizowane breloczki

Breloczki z datą i motywem przewodnim przyjęcia – to wdzięczny upominek, który obdarowana osoba może mieć zawsze przy sobie, a jednocześnie będzie akcentem przypominającym o tym ważnym dla Pary Młodej dniu. Szczególnie rekomendujemy breloczki aluminiowe w kształcie serca.

Kubek ze zdjęciem

Uniwersalny, ponadczasowy, zawsze mile widziany kubek ze zdjęciem Pary Młodej lub motywem przewodnim i datą uroczystości. Przyjemny foto-prezent dla każdego z gości. Kubki są sporym foto-upominkiem, który może nie mieścić się na każdym weselnym stole. W takim wypadku zaproponuj ułożenie kubków w kształt piramidy na oddzielnym stoliku.

DLA DZIECI

Pamiętając o najmłodszych gościach, zaprezentuj Klientom maskotki z personalizowanymi koszulkami. Taki prezent to gwarantowany uśmiech na buziach maluchów.