Body! Niezbędny element dziecięcej garderoby.

body dziecięce

Kiedy małe dziecko przychodzi na świat chcemy zapewnić mu to, co najlepsze i dać to, czego potrzebuje. Przecież teraz jest ono dla nas najważniejszym stworzeniem na świecie. Poczucie bezpieczeństwa, troska, ochrona, godne warunki życiowe to jest to, co chcemy mu zaoferować nie oczekując nic w zamian. Okres oczekiwania na pojawienie się dziecka jest bardzo radosny. Rodzice przygotowują pokój, gromadzą niezbędne rzeczy, kompletują wyprawkę szpitalną i… kupują ubranka. O czym warto pamiętać przy wyborze dziecięcych ubiorów?

Dobrze jest zwrócić uwagę na odpowiedni rozmiar, materiał, z którego wykonane są ubranka, elementy dekoracyjne a także, a może przede wszystkim praktyczność. Najpiękniejszy wzór może okazać się utrapieniem, gdy trudno będzie przełożyć przez główkę dziecka zbyt ciasny ściągacz dekoltu, a każda zmiana pieluszki stanie się wyzwaniem z powodu utrudnionego dostępu. Rodzice najczęściej decydują się na tzw. body. Są one jednym z najpopularniejszych elementów dziecięcej garderoby. Zasłużenie, bo są niezwykle uniwersalne i praktyczne. Można nosić je w każdych okolicznościach, w domu, na spacerze, niezależnie od pory roku, temperatury i pogody. Zapięcie w kroku umożliwia szybkie sprawdzenie stanu pieluszki i łatwą jej wymianę w razie potrzeby, bez konieczności całkowitego rozbierania dziecka. Jest to komfortowe rozwiązanie dla obu stron – wiele dzieci nie przepada za procesem przebierania. Dobrze dobrane body jest wygodne także dlatego, że zapewnia swobodę ruchów, nie zwija się, nie ma ostrych, uwierających zamków czy zapięć na rzepy, które mogłyby zranić naszą pociechę i wywołać podrażnienia.

Przy wyborze idealnego body dla naszego dziecka warto zwrócić uwagę na odpowiedni rozmiar i materiał, z jakiego zostało wykonane. Bardzo ważne jest także, aby body nie miało żadnych elementów, którymi nasze dziecko mogłoby się zadławić np. guziki, paciorki, cekiny czy wystające, źle przymocowane elementy.

W sklepach możemy znaleźć ogromny wybór body dziecięcych. W różnych kolorach, wzorach i z różnorodnych tkanin. Platforma internetowa Fototransfer.pl także posiada w ofercie body dziecięce w czterech rodzajach: w kolorze różowym idealnym dla dziewczynki, niebieskim doskonałym dla chłopca i białym. Nowością są body dziecięce wykonane z naturalnych materiałów. Ubranka te zapewnią komfort i wygodę naszemu maluszkowi, ponieważ są wykonane z dobrej jakości atestowanych materiałów .

dziecięce body z nadrukiem

Body dostępne w naszym sklepie internetowym wyróżnia się tym, że możesz nanieść na nie swój własny i niepowtarzalny projekt graficzny, zdjęcie albo napis. Twoje wyjątkowe dziecko będzie mogło nosić ubranka zaprojektowane przez Ciebie!

Body dziecięce to rewelacyjny pomysł na prezent! Praktyczny, bo takich ubranek nigdy za wiele. Unikatowy, bo taki charakter nada mu nadruk, który zgodnie z Twoim życzeniem na nim umieścimy.