Nagrody, ale nie tylko…

Chociaż magnesy często bywają ozdobą naszej lodówki, spełniają wiele funkcji. Mogą być reklamą firmy, pamiątką z wakacji, przypomnieniem albo miłym prezentem dla naszych bliskich. Jednak dzisiaj zwrócimy uwagę na pewne ciekawe rozwiązanie, do którego przydadzą się właśnie magnesy.

Być może słyszałeś co nieco o systemie nagradzania dziecka? Metoda ta ma wielu zwolenników, ale i krytyków. Warto jednak przemyśleć to rozwiązanie w wychowywaniu pociechy. Kto wie? Może to właśnie będzie strzał w dziesiątkę, który spowoduje, że porozrzucane zabawki zostaną posprzątane, a Ty jako rodzic będziesz spokojniejszy i złapiesz chwilę wytchnienia.

Metoda ta polega na tym, że za każde wykonane zadanie Twoje dziecko otrzyma tzw. punkt. Kiedy Twój smyk uzbiera określoną przez Ciebie ilość punktów, otrzyma upragnioną nagrodę.

Dzięki tej metodzie będziesz mógł, obserwując uważnie swoje dziecko, stwierdzać jak przykłada się do określonych zadań. Zauważysz, które zadania interesują je mniej, które bardziej. Z czym radzi sobie świetnie, a co sprawia mu trudność i wymaga więcej ćwiczeń albo pomocy. Poza tym z pewnością nauczysz swoją pociechę dążyć do określonych celów i tego, żeby jak najlepiej wykonywać powierzone mu zadania.

Jako rodzic sam zadecydujesz czy i kiedy wprowadzisz ten pomysł w swoim domu. Podpowiadamy tylko, że są rozwiązania, które na pewno ułatwią Ci systematyczne i uporządkowane prowadzenie systemu nagradzania dziecka. W Fototransfer.pl dostępne są np. magnetyczne tablice, które doskonale nadadzą się do tego zadania. Taką tablicę możesz powiesić w dowolnym, wygodnym, widocznym miejscu i odnotowywać na niej kolejne osiągnięcia swej pociechy lub inne ważne informacje, i to na kilka sposobów. Na tablicy można po prostu pisać ścieralnym markerem do tablic, albo przyczepiać notatki za pomocą magnesów, albo same magnesy mogą być punktami… lub nagrodą. Nasz sklep ma w ofercie odpowiednie do tego celu magnesy. Co więcej, sam możesz zaprojektować to, co zechcesz na magnesie zamieścić. Może to być ulubiona postać z bajki Twojego dziecka, co jeszcze bardziej uprzyjemni mu naukę spełniania obowiązków. Mogą to być cyferki, literki, które możesz wykorzystać przy nauce czytania, liczenia, albo słowa, które składać się będą na jakieś nagrodowe hasło. Rozwiązań może być wiele…

Oczywiście, magnesy mogą znaleźć zastosowanie nie tylko jako system nagród. Sprawdzą się w wielu projektach, pomysłach, jako prezenty, pamiątki, gadżety reklamowe itd., itp. Nasz sklep internetowy proponuje wiele rodzajów magnesów, które być może zaspokoją Twoje oczekiwania. Wybór jest szeroki. Możesz mieć wpływ na kształt, tworzywo z jakiego został wykonany magnes i przede wszystkim na to, co na magnesie będzie wyeksponowane.

Choć najczęściej przez klientów wybierane są magnesy kwadratowe lub prostokątne to w Fototransfer.pl znajdziesz również inne wzory np. owalne, okrągłe, w kształcie serca albo koszulki (magnes w tym kształcie może być na przykład świetnym pomysłem na reklamę… zakładu krawieckiego).

Co do tworzywa, to możemy zaproponować magnesy polimerowe o różnej twardości albo aluminiowe.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą magnesów w Fototransfer.pl!