Breloki!

Chociaż niepozorne, mają wiele zastosowań. Jakie? Przyjrzyjmy się temu tematowi z bliska.

Po pierwsze breloki do kluczy to świetny pomysł na prezent. Tym bardziej jeśli można je spersonalizować i zaprojektować tak, aby były unikatowe. Breloki ze sklepu internetowego Fototransfer.pl mają różne kształty i wykonane są z różnych materiałów, dzięki czemu sami będziemy mogli wybrać rozmiar i tworzywo, z jakiego będzie zrobiony brelok. Zdjęcie bliskiej osoby, grafika, osobisty napis na pewno będą przywoływać miłe wspomnienia. W taki nienachalny sposób możemy towarzyszyć tej osobie każdego dnia…

Brelok może być także niskonakładową reklamą Twojej firmy. Z jego pomocą można w świetny sposób promować swoją działalność i polecać usługi lub produkty. Na breloku można umieścić logo firmy, bądź jej nazwę, adres, kontakt. Ten drobny prezent dla klientów może spowodować, że chętnie będą wracać do Twojej firmy. Sprawdzi się także jako forma promocji na targi, konferencje albo inne eventy.

Także hotele, pensjonaty, internaty oraz inne instytucje i obiekty, w których jest wiele pomieszczeń, a każde z nich wymaga rozpoznawalnego klucza, nie mogą się obejść bez breloków. Oprócz numeru pokoju, nazwy lub symbolu pomieszczenia można umieścić na takich brelokach logo firmy, albo jakąś istotną informację np. numer telefonu kontaktowego. Zachęcamy do rozważenia takiego pomysłu.

Pomyśl też o sobie! Taki mały gadżet na pewno będzie ozdobą dla Twoich kluczy, w końcu często ich używasz. Brelok zwiększa także ich ciężar i objętość, dzięki czemu łatwiej będzie Ci je znaleźć na dnie torebki czy plecaka. Poza tym dzięki temu, że brelok będzie miał Twój unikatowy projekt na pewno nikt nie pomyli Twoich kluczy ze swoimi.

Poza tym brelok można przymocować także do torebki, tornistra, plecaka. Będzie ozdobą i wyróżnikiem, a zaczepiony do suwaka zamka błyskawicznego może ułatwić jego zapięcie.

Jeśli już mowa o brelokach i kluczach, nie sposób nie wspomnieć o wieszakach na klucze. Znasz to nerwowe poszukiwanie kluczy lub kluczyków do samochodu, gdy właśnie trzeba wychodzić (albo trzeba było to zrobić już parę minut wcześniej) a one się gdzieś zawieruszyły. Wyobraź sobie, że wszystkie grzecznie wiszą w jednym miejscu, na specjalnie dla nich przeznaczonym wieszaku. Dość szybko wykształca się odruch odwieszania kluczy na ich miejsce i dzięki temu na pewno nigdzie Ci się nie zgubią. Poza tym ładnie zaprojektowany wieszak na klucze może być piękną ozdobą w Twoim domu!