Dla smakoszów płynnych bąbelków…

Piwo. Ten napój wielu osobom kojarzy się z relaksem, przyjemnością i wypoczynkiem. Często delektują się nim wieczorem po całym dniu pracy albo wypijają je na ochłodę w letni, skwarny dzień. Piwo ma swoich fanów na całym świecie, a jego historia i tradycja warzenia sięga tysiące lat wstecz. Niezaprzeczalnie jest to powód, by zainteresować się tym trunkiem, a także tym w jaki sposób go pijemy.

Niektórzy lubią pić piwo prosto z butelki, inni wolą kufel, a jeszcze inni pokal, bądź rozmaite szklanki do tego przeznaczone. To co jest warte zauważenia, to fakt iż piwo najchętniej serwuje się w szklanych naczyniach, które najlepiej będą oddawać jego aromat i smak. Szkło powoduje, że nie tylko nasze kubki smakowe będą usatysfakcjonowane, ale także nasze oczy ucieszy widok pięknej złotej, miodowej lub ciemnobrązowej barwy tego napoju. Poza tym, trzymając szklane naczynie w dłoni, możemy stopniowo zwiększać temperaturę piwa, dzięki czemu jego aromaty będą się uwalniały powoli.

Sklep internetowy Fototransfer.pl wychodzi z propozycją dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz naczynia, które jeszcze bardziej uprzyjemnią czas relaksu przy „dużym jasnym” (albo dowolnym innym Twoim ulubionym piwie).

Pokal dostępny w naszym sklepie wykonany jest ze szkła o odpowiedniej grubości. Zapewni on komfort w delektowaniu się złocistymi bąbelkami. Jego lekko stożkowy kształt, który otwiera się ku górze spowoduje, że piana będzie dłużej się utrzymywała, co wbrew pozorom ma duże znaczenie. Warstewka piany przykrywająca napój chroni jego aromaty przed zbyt szybkim ulotnieniem się – pozostają więc z nami na dłużej.

Kufel cechuje się tym, że posiada mocny uchwyt, dzięki któremu wygodniej utrzymać go w dłoni.

Na kuflu bądź pokalu (ale nie tylko, bo w naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów szklanych naczyń) jest możliwość wykonania graweru. To może być dedykacja, podkreślenie szczególnej okazji, jakiś element upamiętniający czas, zdarzenie, miejsce… Taka personalizacja szklanego naczynia na pewno sprawi, że będziemy delektować się napojami z jeszcze większą przyjemnością.

Skoro już o napojach mowa… warto wspomnieć o podkładkach pod naczynia, w trosce o blaty naszych stołów. Tu także możesz pozwolić zaszaleć swojej fantazji. Twój własny projekt na podkładce o dowolnie wybranym przez Ciebie kształcie będzie fantastyczną dekoracją i praktycznym rozwiązaniem.

Na zdjęciach prezentujemy piwo craftowe Maltgarden. Polecamy!

W takim razie nie pozostaje nic innego, niż życzyć: Na zdrowie!