Elegancki kubek z sercem – idealny prezent na Walentynki

Zbliża się zima, a w środku niej – Walentynki, święto, na które czeka każda para, by obdarować się nawzajem prezentami. Pomysły na takie podarunki są różne – od kartek, świeczek, bibelotów, własnoręcznych wypieków po kolacje w restauracjach. Dziś polecamy coś „własnoręcznego”, osobistego a jednocześnie eleganckiego – kubek ceramiczny z uchem w kształcie serca.

Dlaczego kubek z sercem?

Kubki do kawy czy herbaty można znaleźć w każdym domu – to przedmiot, z którego większość ludzi korzysta kilkakrotnie w ciągu dnia. Czym więc wyróżnia się kubek z sercem? Przede wszystkim uchem, którego kształt zachowuje wygodny, przyjemny uchwyt i jednocześnie przypomina, że jest to prezent z okazji Walentynek.

Zapraszamy do zapoznania się z tekstem dotyczącym: kubków magicznych

Dlaczego „osobisty i własnoręczny”? Dlatego, że na naszych kubkach możemy nadrukować Twój osobisty, przez Ciebie zaprojektowany wzór. Czy będzie to zdjęcie Twoje, Twojej „połówki”, Wasze wspólne albo pięknego krajobrazu, który budzi miłe wspomnienia, czy też cokolwiek innego – dzięki technologii sublimacyjnej jesteśmy w stanie stworzyć Twój własny, unikalny, kolorowy kubek. Uwolnij swoją wyobraźnię i… do dzieła :).

Kubek z sercem

Gdzie mogę znaleźć taki kubek?

Spersonalizowane kubki porcelanowe można znaleźć w wielu sklepach internetowych – nasz znajdziesz na stronie fototransfer.pl. Można tam zobaczyć kubki w szerokim wyborze kształtów i kolorów, w tym tytułowe kubki z uchem w kształcie serca – dostępne z uchwytem oraz środkiem w sześciu różnych kolorach – białym, czerwonym, niebieskim, żółtym, różowym oraz czarnym. Na naszej stronie można również znaleźć kubek w nietypowym kształcie, który wraz z uchwytem tworzy serce.

Ceramiczny kubek z sercem i własnym projektem to idealny prezent na Walentynki, na rocznicę związku lub inne okazje. Dzięki takiemu podarunkowi mamy pewność, że nasza druga połówka będzie myśleć o nas podczas tak prostych, codziennych czynności, jak picie kawy latte lub herbaty. Będzie również prezentował się dobrze w kuchni, na biurku, lub… w zmywarce ;). Pomyślcie o nim, gdy będziecie przygotowywać „coś” dla Waszej drugiej połówki!