Gadżety na każdą EVENTualność

Rozrywkowe, rekreacyjne, biznesowe, marketingowe – to tylko niektóre z rodzajów eventów, w których rzadziej lub częściej przychodzą nie małe tłumy. Spora część osób, które przychodzą na tego typu imprezy, z chęcią wróci do domu chociażby z drobną tematyczną pamiątką. Tylko co by to mogło być?

Prostota jest najlepsza. Nie należy komplikować życia sobie, ani swoim potencjalnym klientom dając im zbyt skomplikowane wybory, ale również i sobie, wybierając produkty, które wymagają długiego procesu personalizacji.

Magnesy na lodówkę – to jest jeden z tych produktów, który zawsze jest modny i popularny. A przede wszystkim dość łatwy jeśli chodzi o naniesienie na niego własnej grafiki. A jeśli jeszcze dodamy do tego kilka różnych wariantów kształtu oraz materiału, z którego jest wykonany (np. aluminium czy też hardboard), to uśmiech zadowolonego klienta mamy jak w banku.

Dodatkowo idealnym uzupełnieniem naszego asortymentu będzie brelok do kluczy. I tutaj tak samo jak w przypadku wcześniej wspomnianych magnesów – duża popularność produktu oraz małe gabaryty świetnie się sprawdzą jako gadżet do eventowej personalizacji.

A na deser – personalizowane podkładki pod piwo. Będą pełnym domknięciem dedykowanych gadżetów szczególnie jeśli chodzi o imprezy koncerty – plenerowe, gdzie często i gęsto chmielowy napój leje się strumieniami.

Mamy tutaj dwa kierunki którymi możemy iść. Jedna – to nastawić się na to, że będziemy na miejscu szykować nasze produkty dla klienta z Jego zdjęć, które oczywiście będzie nam musiał przesłać (warto mieć laptopa z odpowiednim okablowaniem oraz oprogramowaniem, które pozwoli nam pobrać zdjęcia zarówno z systemu Android jak i iOS. Drugi kierunek, który możemy obrać to nanoszenie gotowych, wcześniej przygotowanych projektów, mających związek z danym wydarzeniem. Ewentualną personalizację naszych gotowych projektów można wzbogacić np o naniesienie imienia. Dużo zależy od specyfikacji Eventu oraz co ważne – od naszych mocy przerobowych. 

Udanej imprezy!