Wspomnień czar

Zdjęcia. Kiedyś wspaniała pamiątka, wywoływana po zakończonych wakacjach czy też innej, ważnej dla nas imprezy lub uroczystości. Pamiętam jakby to było wczoraj, gdy przyjechałem z obozu na który wysłali mnie rodzice, nowe przyjaźnie, cała masa cudownych wspomnień i ona….klisza fotograficzna wypstrykana do cna. Ekscytacja była tym większa, gdyż film fotograficzny był 36 klatkowy i człowiek sobie wtedy myślał ile to cudownych zdjęć udało się zrobić! Dzisiaj liczba 36 zdjęć nie robi na nikim wrażenia – tyle zdjęć nastolatki potrafią pstryknąć telefonem na imprezie podczas jednej wizyty w toalecie. Nie zmienia to faktu, że bez zdjęć obyć się nie potrafimy, a utrwalone w ten sposób wspomnienia po długim czasie potrafią sprawić, że na naszej twarzy pojawi się niejedna łza wzruszenia lub też ogromny, namalowany od ucha do ucha uśmiech. Aczkolwiek tutaj istotną kwestią wydaje się być nośnik, na którym te wspomnienia będą przeglądane. Coraz więcej osób uważa, iż “to coś” posiada jedynie wywołane zdjęcie na papierze fotograficznym, i że to właśnie ta forma sprawia, iż osoby które wspólnie przeglądają zdjęcia czują się jeszcze bardziej do siebie zbliżone.

I tak jak podarowanie papierowej wersji zdjęć z pewnością ucieszy drugą osobę, tak też możemy w tym celu wykorzystać inne nośniki radości. Jednym z tego typu uszczęśliwiaczy może być foto ramka. Pion czy poziom, to już zależy od nas, a właściwie od tego jakie zdjęcie chcemy utrwalić. Jej istotą jest to, że zdjęcie jest już naniesione na ramkę co robi niesamowite wrażenie. Tego typu ramki mogą być zrobione zarówno ze szkła jak i np z MDF i na pewno będą niecodziennym podarunkiem dla bliskiej nam osoby.

Inną formą, której na pewno pozazdrości niejedna osoba to ramka kamienna. Tak – dobrze słyszycie – zdjęcie naniesione na foto płytki wykonane z kamienia będą czymś co na pewno przykuje wzrok każdego, kto będzie przechodził obok.

Tutaj również mamy różne wymiary i kształty – wystarczy wybrać to, co nam najbardziej odpowiada, a resztą zajmą się specjaliści od nanoszenia obrazu z firmy fototransfer.pl.