Jesienna nostalgia

Za oknem złota polska, a wewnątrz każdego z nas zaczęło się robić jakby coraz bardziej szaro buro i ponuro. Z jaskrawych letnich i nieco szaleńczych kolorów, przechodzimy do tych coraz bardziej stonowanych. Robi się jakby bardzo nostalgicznie. Nic tylko wskoczyć w ciepłe kapcie, chwycić w rękę kubek z gorącym kakao, usiąść przy oknie i wpatrywać się w szumiące drzewa na tle których poetycko tańczą na wietrze liście.

Retro, które jest teraz wręcz wszędobylskie również i w branży gadżetów, gdzie wdarło się z dość dużym impetem. Idealnym przykładem może być kubek stylizowany na stary emaliowany, jeden z ulubionych w latach 80-tych. Szeroka gama kolorystyczna, kształt na widok którego każdemu dorastającemu w tamtych czasach od razu zbiera się na wspominki oraz specjalnie robione postarzania materiału które sprawiają, że kubek ten wyglądem jest inny niż wszystkie pozostałe.

Aż prosi się, aby tego typu kubek wykorzystać w swojej kampanii marketingowej. Wystarczy skontaktować się z fototransfer.pl, zapytać o wycenę, przesłać plik graficzny, który chcemy, aby był nałożony na jeden z kubków a nasi specjaliści wykonają znakowanie z najwyższą starannością i profesjonalizmem.