Nasze produkty na Jarmarku Dominikańskim

W dniach 27.07.2019 – 18.08.2019 zapraszamy Was do Gdańska na coroczny Jarmark Dominikański. Znajdziesz tu nasze produkty
z piękną, niebanalną grafiką Puls-art.

Zlokalizowany w sercu Starego Miasta, Jarmark Dominikański co roku przyciąga tłumy mieszkańców Trójmiasta oraz polskich i zagranicznych turystów. Współczesna formuła tego wydarzenia nawiązuje do średniowiecznych tradycji jarmarku czyli handlowania i dobrej zabawy. Znajduje się tu ponad 1000 stoisk targowych, a jarmarkowemu handlowaniu przez pełne 3 tygodnie towarzyszy kilkaset godzin programu kulturalno-rozrywkowego.

Zapraszamy zatem serdecznie do Gdańska! Znajdziecie nas na wyjątkowym, pełnym naturalnych motywów stoisku firmy Puls-art. Produkty, które tu zobaczycie, to dzieła tworzone z pasją – z unikatowymi, autorskimi grafikami fauny i flory. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów, z troską o naturę i dbałością o edukację pro-ekologiczną najmłodszego pokolenia.

Podczas Jarmarku Dominikańskiego możesz kupić nasze fartuchy bawełniane – zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ponadto znajdziesz poduszki z naturalnych materiałów z pięknymi wzorami, koszulki bawełniane z niesamowitymi motywami zwierzęcymi, plecako-worki, body dziecięce i bandany – to wszystko na stoisku na ulicy Straganiarskiej 52. Kupisz tu także oryginalne, nietypowe kolorowe kubeczki z realistycznymi grafikami ryb i sów, przepiękne i bardzo dobrej jakości puzzle, breloki z motywem sów i takie same podkładki pod kubek.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat historii Jarmarku Dominikańskiego, aktualnych wydarzeń i atrakcji – zajrzyj na stronę Odkryj Pomorze. Jednocześnie, zapraszamy na stronę naszego klienta Puls-art – tu czekają na Ciebie wspaniałe, unikatowe produkty wykonane z drewna i papieru, z oryginalnymi rysunkami polskich zwierząt i roślin – wszystko przygotowane w trosce o naturę i edukację ekologiczną. Pamiętaj, że możesz tam też zamówić nasze produkty!