Idealny kubek dla Ciebie.

Z pewnością każdy przyzna, że przyjemnie jest rozpocząć dzień spokojnie planując go sobie, popijając poranną kawę lub herbatkę ze swojego ulubionego, zaprzyjaźnionego kubka. Lubimy ładne przedmioty, przywiązujemy się do niektórych, tropimy nowości, ale jednocześnie w otoczeniu znanych, oswojonych czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego, aby kawa czy herbata zawsze nam smakowała i przynosiła spokój, pociechę lub inspirację, warto odnaleźć ten swój idealnie dopasowany do dłoni, do napoju, do nastroju, do Twojego stylu, do pory dnia… – jedyny taki kubek – kubek serce dla Ciebie. Jeżeli szukasz czegoś, co pomoże Ci dokonać wyboru, warto prześledzić ten wpis.

Jeśli jesteś zwolennikiem klasyki i lubisz proste kształty, to ten kubek będzie dobrym wyborem.
A co powiesz na odrobinę szaleństwa? Metoda sublimacyjnego nadruku umożliwia wykreowanie Twojego własnego, niepowtarzalnego wzoru, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb. To Ty decydujesz, jaki wzór będzie widniał na Twoim kubeczku.

W naszym sklepie internetowym dostępne są kubki białe, ale także w ciekawych, zaskakujących kolorach – o wysokim połysku albo matowe, wszystkie przeznaczone do sublimacji.

kubeczki magiczne

Ciekawą nowością na rynku są kubki magiczne. Z pozoru czarne i matowe, po zalaniu wrzątkiem bądź ciepłym napojem ukazują nadruk. Ktoś z pewnością będzie zaskoczony, gdy zobaczy, jak banalny czarny kubek przeistacza się i odsłania swoje tajemnicze drugie oblicze.

magiczne kubki

Proste już Ci się znudziło? Proszę bardzo – poszukajmy innych kształtów.
Kubek latte ma pojemność około 300 ml i kształt odwróconego, ściętego stożka z wygodnym uszkiem. Jest pokryty warstwą polimeru, która gwarantuje gładką i błyszczącą powierzchnię, dzięki czemu Twój kubek po wysublimowaniu będzie miał wysoki połysk.

A może kubek coffee. Mały, zgrabny, o miękkiej linii, idealny dla pań (ale nie tylko 😉 – panowie i dzieci również go lubią).

A co powiesz na takie udogodnienie jak kubek z łyżeczką?

Nakładanie obrazu metodą sublimacji sprawi, że możesz spersonalizować dowolny kubek, jaki przypadnie Ci do gustu. Świetna metoda i wysokiej jakości materiały użyte do nadruku zapewniają trwałość, doskonałe skontrastowanie barw, wyrazistość obrazu – szczególnie w zestawieniu z czystą bielą kubka.
Dodatkowym atutem jest to, że możesz kubek myć bezpiecznie w zmywarce bez obaw o uszkodzenie nadruku.
Odkąd używam moich ulubionych kubków (tak, tak mam dwa: inny do herbaty, inny do kawy), nie obawiam się, że niechcący skosztuję czyjejś przesłodzonej kawy, albo że ktoś wypija moją herbatę. Warto zdecydować się na taką personalizację, wtedy z pewnością nikt już nie pomyli kubka!