Odbitki cyfrowe -doskonałe przechowywanie wspomnień

Dzięki rozwojowy technologicznemu, przez ostatnie kilkadziesiąt lat, proces tworzenia odbitek uległ olbrzymiemu przekształceniu. Od trwającego długie godziny i wymagającego wielu odczynników chemicznych procesu, aż do szybkiego drukowania zdjęć. Dzięki temu fotografia stała się sztuką dostępną nie tylko dla profesjonalnych fotografów, ale weszła w codzienność każdego z nas.

Teraz trudno znaleźć osobę, która w swojej kieszeni nie trzyma smartfonu z dobrej jakości aparatem. Uwiecznianie wspomnień stało się więc niezwykle proste! Przez to często ilość naszych zdjęć może być wręcz przytłaczająca. Sama czuję się zagubiona pośród wszystkich moich folderów z fotografiami. Dlatego selekcja i wywoływanie zdjęć, które później można powklejać do pięknie ozdobionego albumu, są dla mnie szczególnie ważne. Dzięki naszej stronie, tworzenie odbitek zdjęć może być nawet łatwiejsze niż dotychczas! Zapraszam na szybki przegląd naszej oferty dotyczącej papieru używanego w wydruku zdjęć!

Nasza strona posiada narzędzie, dzięki któremu w łatwy sposób możemy zamówić odbitki online. W naszej ofercie posiadamy wiele wymiarów odbitek, dochodzących aż do 30 × 90 cm! Oferujemy zarówno odbitki z ramką, jak i takie bez niej. Zależnie od tego, jaki efekt chcemy uzyskać, możemy wybrać jeden z trzech rodzajów dostępnych papierów. Oferujemy papiery o powierzchni błyszczącej, jedwabistej lub matowej.

Do odbitek, proponujemy także praktyczne drewniane pudełko na zdjęcia – znajdziesz je tutaj.

Papier błyszczący pięknie odwzorowuje kolory, głębie czerni, a fotografie wydrukowane na nich wydają się zdecydowane i wyraziste.
Struktura papieru jedwabistego przypomina płótno, charakteryzuje się on dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i ciekawym wyglądem, nasuwającym na myśl stare fotografie.
Papier matowy natomiast ma strukturę, która słabo odbija światło. Jest bardziej odporny na dotyk palców i wymaga mniej ostrożności przy obchodzeniu się z nim. Świetnie nada się do zdjęć o pastelowych kolorach. 

Wywołane zdjęcia cieszą się bardzo długą żywotnością i pozwalają wracać myślami do najpiękniejszych chwil naszego życia, doskonale nadają się na prezent dla bliskich, a także mogą posłużyć jako ozdoba każdego wnętrza! 

Odwiedź naszą stronę, zamów odbitki w korzystnych cenach, z możliwością anonimowej dostawy do Twoich klientów i szybkim terminem realizacji!