Aktywny wypoczynek – 5 rzeczy, bez których się nie obędziesz

Zapewne wielu z nas nie może doczekać się dni, kiedy całą rodziną będziemy mogli wreszcie wyjść na długi spacer. Mimo że na razie możemy tylko planować przyszłe wojaże, już teraz warto przemyśleć, co ze sobą zabierzemy. Oto kilka przedmiotów, które pomogą nam przeżyć niezapomnianą przygodę.

1. Koszulka sportowa

Pierwszym, w co należy się zaopatrzyć, zanim wybierzemy się w podróż, jest odpowiedni ubiór, który zapewni nam komfort we wszystkich okolicznościach. Idealnym rozwiązaniem będzie tu koszulka z własnym nadrukiem. Poliestrowa koszulka sportowa, dostępna w naszej ofercie, wykonana jest z delikatnego i „oddychającego” materiału. Dostępna w wersjach – damskiej i męskiej i dziecięcej.

2. Bidon sportowy

Przy dużym wysiłku bardzo ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu, tu z pomocą przychodzi nam sportowy bidon z nadrukiem (który wybrać możemy sami, nadając mu osobisty charakter). Zakręcane butelki na wodę, dostępne są u nas w różnych kształtach i rozmiarach, więc z pewnością znajdzie się coś dla każdego. Dzięki uchwytom, z łatwością przymocujemy butelkę na rowerze lub przy pasku. Na naszej stronie dostępne są także bidony termiczne, które świetnie nadadzą się na zimniejsze dni.

3. Kubek emaliowany z nadrukiem

Najlepszym sposobem na wypicie napojów, które ze sobą zabierzemy, będą kubki emaliowane. Kubki te mają „oldschoolowy” charakter, który podkreślić możemy, dodając do nich własny nadruk. Z całą pewnością są one nie tylko praktyczne, ale również stylowe. 

4. Plecakoworek 

Na wygodny transport wszystkich tych przedmiotów świetnym pomysłem będzie pojemny worek na plecy. Dzięki szerokiemu asortymentowi, każdy znajdzie w naszym sklepie idealny plecak. Posiadamy zarówno doskonałe dla dzieci magiczne worki cekinowe oraz worki brokatowe, jak i bawełniane worki, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim dorosłym. Mają one mocne sznurki, które pozwalają na noszenie ich na wiele sposobów. Podobnie jak inne nasze produkty, można wzbogacić je o grafikę własnego wyboru.

5. Smycz dla zwierząt 

Kiedy planujemy aktywny wypoczynek, warto pomyśleć także o naszych zwierzęcych pupili. W naszym asortymencie posiadamy smycz dla psa (z pewnością nada się również jako smycz dla kota), o długości 3 metrów, której rączkę można oczywiście ozdobić wybranym nadrukiem. Nasz wypoczynek z pewnością będzie przyjemniejszy z czworonogiem u boku.