Sukcesy sportowe w służbie Twojej firmy

Ależ się dzieje ostatnio w sporcie! Iga Świątek pozamiatała w Stanach Zjednoczonych. Siatkarze i koszykarze Sukcesami również daleko nie odstają. No i jest jeszcze Robert Lewandowski, który w Barcelonie od pierwszych występów bije różnego rodzaju piłkarskie rekordy. I aż żal by było nie wykorzystać tej dobrej sportowej passy Polaków we własnych działaniach marketingowych.

Jak to będzie najprościej zrobić? Tworząc zestawy kibica, które każdy z kibiców z pewnością pokocha. Co może składać się na taki zestaw?

Podstawa to oczywiście koszulka z nadrukiem! Nie można zapomnieć o elementach patriotycznych czyli barwy polskie i godło. Do wykorzystania mamy sporą powierzchnię zarówno z przodu jak i z tyłu koszulki tak więc jest dość spore pole do popisu dla Waszych grafików.

Kolejna rzecz to szkło, do którego można by było  wlać trunek (niekoniecznie złoty) który w nerwowych sportowych sytuacjach koił by nerwy wiernego fana. Czy to kufel z grawerem czy też szklanka do whisky – jedno i drugie z pewnością na długie miesiące o ile nie lata będzie ulubionym gadżetem przy wszelakich sportowych wydarzeniach.

Miłym dodatkiem mogącym być jednocześnie domknięciem każdego zestawu może być brelok do kluczy. Z jednej strony nadruk lub grawer ulubionej drużyny, a z drugiej nazwa lub logo Twojej firmy, który oczywiście nasi specjaliści wykonają bez najmniejszego problemu.