Retro Game Party

Lata 80-te. I marzenie każdego małego chłopca – mieć własny komputer. Atari lub Commodore, które grafiką w grach u obecnych młodych graczy może wywoływać śmiech, wtedy były szczytem marzeń niejednego domostwa i maksimum, możliwości wirtualnego świata. Obecnie moda na retro objęła już chyba wszystkie możliwe kwestie i nie inaczej jest z gamingiem. Pomijając osoby, które kolekcjonują sprzęt sprzed kilku epok (co niektórych może dziwić fakt, że ceny takiego sprzętu mogą być wyższe niż niejednego nowego laptopa)

Aby na własne oczy można było przekonać się, jak kiedyś takie komputery wyglądały, a nierzadko przy okazji też pograć w stare, klasyczne gry, organizowane są targi retro sprzętu komputerowego, oraz otwierane dedykowane muzea i wystawy. 

Każdy retro maniak często ma też bzika na punkcie gadżetów nawiązujących do jego ulubionej pasji. Jednym z pierwszych gadżetów które przychodzą na myśl są podkładki pod mysz z personalizowaną grafiką. Jest to gadżet, który spersonalizowany sprawdzi się w każdej sytuacji.

Dodatkowo, korzystając z tej samej grafiki możemy spersonalizować cały zestaw produktów. Wystarczy że do podkładki dodamy biały kubek z nadrukiem, a całość uzupełnimy chociażby brelokiem do kluczy, który można zapełnić grafiką dwustronnie, i mamy gwarantowany bestseller.