Torba bawełniana czarna z twoim nadrukiem!🎒

biała torba bawełniana

Od niedawna w naszym sklepie możecie Państwo znaleźć nowy produkt – torbę bawełnianą. Torby bawełniane z roku na rok zyskują coraz więcej zwolenników. To jedne z najbardziej popularnych toreb reklamowych w Polsce. Ich największe zalety to wytrzymałość, łatwość przechowywania, możliwość wielokrotnego użytkowania (co przekłada się nie tylko na pożytek dla naszej kieszeni, ale także jesteśmy dzięki temu bardziej eco i trendy, i przyczyniamy się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska wszechobecnym plastikiem). Ponadto możemy na nich nadrukować cokolwiek przyjdzie nam do głowy.

Takie torby idealnie sprawdzą się na zakupach. Z pewnością poradzą sobie z ciężką zawartością. Proponowane przez nas torby są solidnie wykonane i wytrzymałe. Podwójne uchwyty z miękkiej taśmy bawełnianej dają możliwość noszenia torby w ręce lub założenia na ramię, w zależności od potrzeby i preferencji klienta .

Torby bawełniane w naszym sklepie dostępne są w kolorze czarnym, białym oraz pomarańczowym. Wybierając interesującą nas bawełnianą torbę możemy zdecydować się także na umieszczenie na niej własnego nadruku; można także zakupić bawełnianą torbę bez nadruku.

Najczęściej nasi klienci decydują się na zamieszczanie na torbie różnych haseł lub logotypów. Poniżej przykładowa torba czarna z nadrukiem.

torba bawełniana z nadrukiem