Maseczki ochronne – Nie tylko bezpieczeństwo

Otaczający nas świat pełen jest zagrożeń, przed którymi chcemy chronić siebie i naszych bliskich. W ostatnich dniach noszenie maseczek ochronnych, szczelnie zakrywających usta i nos, stało się nie tylko dodatkowym zabezpieczeniem, ale wręcz obowiązkiem każdego z nas. Wychodząc naprzeciw klientom, wprowadziliśmy je do naszej oferty, jednocześnie dbając o to, by każdy mógł znaleźć odpowiadający mu rodzaj.

Maseczki z włókniny, krojem przypominające maseczki chirurgiczne, utrzymują się na twarzy za pomocą wiązanych troków, dzięki czemu nie męczą nawet przy długotrwałym noszeniu. Możliwość dopasowania ich długości sprawia, że nadają się idealnie, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zastosowany materiał, trzy warstwy białej włókniny PP 40 z certyfikatem Oeko-Tex, gwarantuje wysoki stopień ochrony oraz delikatność, nawet wobec najwrażliwszej skóry. Ich kolejną zaletą jest możliwość prania w temperaturze do 60°C oraz prasowania, co poprawia komfort i higienę użytkowania. Maseczki te są idealnym wyborem dla wszystkich, ceniących sobie minimalistyczny wygląd oraz potrzebujących ochrony przez dłuższy czas.

Zarówno maseczki z bawełny jak i maseczki poliestrowe, dostępne są z nadrukiem jak i bez niego. Bogaty katalog naszych wzorów (które znaleźć można na naszym profilu allegro, a już niedługo również na platformie intuitoo.pl) oraz możliwość wyboru własnej grafiki gwarantuje, że każdy z łatwością stworzy idealny dodatek do codziennego stroju. Metoda sublimacji i używane przez nas doskonałej jakości tusze, zapewniają otrzymanie maseczek z nadrukami charakteryzującymi się świetnym odwzorowaniem kolorów. Zamontowane gumeczki zakładane za uszy, sprawiają, że materiał nie będzie się przesuwał w trakcie użytkowania, a profilowany nosek z elastycznego metalu gwarantuje dobre przyleganie i wysoką skuteczność ochrony, u osób o każdym rozmiarze i kształcie twarzy, również tych najmłodszych. Oba rodzaje oferowanych maseczek są wielorazowego użytku i mogą być prane w temperaturze do 40°C.

Noszenie masek filtrujących powietrze skutecznie chroni osoby w naszym otoczeniu przed infekcjami.  Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego i wyboru sposobu ochrony najlepsze dla nas i naszych bliskich.