Pudełko metalowe okrągłe na drobiazgi.

Coraz bliżej święta a niektórzy z nas zaczynają szukać pomysłów na prezent z wyprzedzeniem. W tym roku dużo osób decyduje się na personalizowane fotogadżety, które możemy zaprojektować według własnego uznania. Przykład: na prezentowanym poniżej metalowym pudełku możemy umieścić logotyp firmy, inicjały bliskiej osoby, hasło reklamowe, zdjęcie…

metalowe pudełko okrągłe na ciastka

W jaki sposób wykonujemy nadruk na metalowym pojemniku?

Na wszystkie zamówione pojemniki metalowe z nadrukiem grafiki nanosimy poprzez proces sublimacji. Wydruk wykonujemy na dedykowanej metalowej płytce z białym podkładem. Jest ona przyklejana w miejsce przeznaczone do sublimacji, w tym przypadku jest to wieko pudełka.

Metalowe pudełko solidne i estetyczne.

Nasze pudełko to przede wszystkim solidny i estetyczny produkt. Nadaje się idealnie jako praktyczny pojemnik na wszelakie drobiazgi, np. jako pojemnik na kredki, na nici, igły i inne drobne akcesoria krawieckie, albo inne drobiazgi.

A co powiesz na pudełko na pierniki? Idą święta, niedługo w kuchni będzie unosił się imbirowo – cynamonowy zapach tych świątecznych słodkości. Możesz obdarować najbliższych słodkim prezentem w pudełku z własną grafiką. Niewątpliwie będzie to prezent od serca! Pudełko jest na tyle wytrzymałe, że doskonale nada się także do niestandardowych zastosowań – na przykład jako przenośna apteczka lub pojemnik na zapałki i tealighty.

Pudełko metalowe jest tłoczone ze stalowej blachy w kolorze srebrnym. Produkt został polakierowany co dodatkowo zabezpieczyło metal przed korozją. Pudełko otwiera się bezproblemowo, nie wymaga podważania innymi przedmiotami. Jest niewielkich rozmiarów – jego średnica wynosi 151mm, a wysokość 50mm, powierzchnia nadruku ma średnicę 147mm. Pudełko waży 0,15 kg. Na co dzień świetnie sprawdza się, jako przenośny pojemnik na nasze drobiazgi.

W naszej ofercie znajdziesz także pudełka metalowe do nadruku w innych kształtach: prostokąt, serce…