Fotogadżety doskonały pomysł na upominek

kubek fotogadżet

Szukając inspiracji na prezent z okazji urodzin czy np. świąt natykamy się na wiele pomysłów. Od pewnego czasu coraz bardziej modne stają się gadżety fotograficzne, czyli różne przedmioty ozdobione własnym zdjęciem lub projektem. To idealny pomysł na prezent – może być zarówno bardzo osobisty jak i użyteczny.

Foto-upominiki pod zadrukowanie

W naszym sklepie stworzysz spersonalizowany prezent! W swoim asortymencie posiadamy wiele produktów umożliwiających wykorzystanie zdjęć klientów do tworzenia niepowtarzalnych upominków. Jeżeli chciałbyś mieć zdjęcie najbliższej osoby przy sobie popijając poranną kawę to kubek magiczny oraz kubek latte są w sam raz dla ciebie.

Koszulka ze zdjęciem (albo… śliniaczek dla małych dzieci) sprawią uśmiech na twarzy. Na każdym z gadżetów można także umieścić stosowny napis, przez co taki prezent stanie się jeszcze bardziej osobisty.

Fotogadżety to nie tylko doskonałe prezenty na każdą okazję ale i świetny pomysł na promocję firmy. Realizujemy również specjalne zamówienia.

Na fotoprezencie możesz zamieścić dowolną fotografię bądź napis, coś co nada produktowi indywidualny, niepowtarzalny, a czasem wręcz osobisty charakter. Idealnie nadadzą się wspólne zdjęcia, z rocznicy, pożegnania – wiele okazji można upamiętnić lub uświetnić za pomocą tego rodzaju upominków, które zatrzymają te piękne, ulotne chwile naszego życia.

Fotokubek z nadrukiem

Niecodzienny przedmiot codziennego użytku. Fotokubek wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki w kolorze białym (może też mieć kolorowy środek i/lub uszko). Nadruk jest nanoszony na porcelanę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik za pomocą specjalistycznej prasy oraz metody sublimacji, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość obrazu. Tak wykonany kubek odporny jest zarówno na temperaturę, jak i środki czystości. Można myć go w zmywarce.

Body dziecięce z własnym zdjęciem

W naszym asortymencie znajdują się także produkty dla najmłodszych. Nasze dziecięce body wyróżnia się tym, że możesz nanieść na nie swój własny i niepowtarzalny projekt graficzny, zdjęcie albo napis.

Body dziecięce to rewelacyjny pomysł na prezent! Praktyczny, bo takich ubranek nigdy za wiele. Unikatowy, bo taki charakter nada mu nadruk, który zgodnie z Twoim życzeniem na nim umieścimy (więcej na temat body dziecięcych można przeczytać w naszym artykule).

body dziecięce