Idealny prezent na Dzień Chłopaka.

Wiesz, że Dzień Chłopaka przypada w tym roku na poniedziałek 30 września?

W Polsce jest to święto bardziej popularne od Dnia Mężczyzn, który świetujemy 10 marca. Dzień Chłopaka niewątpliwie z roku na rok zyskuje na popularności – pomyśl zatem nad zainspirowaniem swoich Klientek do kupna foto-upominków w Twoim sklepie! Poniżej przedstawiam kilka idealnych pomysłów na prezent.

Kufel personalizowany ?

Dobrym pomysłem na prezent tego dnia może okazać się personalizowany kufel z własnym nadrukiem lub hasłem. Nie od dziś wiadomo, że to przecież piwo jest idealnym „orzeźwiaczem” każdego faceta! Prosty, praktyczny, klasyczny prezent dla drugiej połówki! U nas zamówisz kufle
z grawerem oraz kufle z nadrukiem. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Otwieracz do butelek

Skoro proponujemy kufel do piwa, zaproponujmy równie przydatny gadżet jakim jest otwieracz do butelek. Pomimo że wyrafinowani smakosze trunków procentowych na pewno doskonale sobie radzą bez tego typu gadżetów, jest to wciąż atrakcyjny prezent. Jesteśmy pewni, że wywoła uśmiech na twarzach wszystkich panów.

Koszulki z intrygującym napisem ?

Lubicie koszulki z nadrukami? My bardzo, podobnie jak większość konsumentów. Dlaczego? Bo dzięki odpowiedniej personalizacji, koszulka może być pomysłowym, niezobowiązującym i radosnym prezentem. Możesz zaproponować swoim klientom również gotowe wzory, które są dostępne na oddzielnej stronie naszej firmy lub skorzystać z kreatora gadżetów na naszej stronie dla klientów biznesowych, by stworzyć własne, niepowtarzalne produkty.

Brelok do kluczy

Neutralny, a zarazem osobisty prezent – brelok do kluczy. U nas znajdziesz baaardzo szeroką ofertę breloków – aluminiowe, polimerowe, plastikowe
i drewniane. Wszystko dostępne z możliwością zaprojektowania w naszym kreatorze. Można urzeczywistnić wiele pomysłów umieszczając w miejscu przeznaczonym na obrazek np. logotyp ulubionej marki samochodu, wspólne zdjęcie, hasło, cytat itp.

Wyżej wymienione produkty to przykłady, na stronie z gadżetami znajdziecie więcej produktów do zadruku. Zapraszamy!