Szkolne inspiracje!

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny. Najwyższy czas pomyśleć o zakupie podręczników i tych wszystkich innych niezbędnych rzeczy, które przydadzą się w szkole. Dzieci z pewnością nie mogą się już doczekać nowego plecaka, piórnika czy nowiutkich kredek. Pamiętam, że to właśnie te różne drobiazgi budziły mnóstwo dobrych emocji, sprawiały wiele radości słodzącej smuteczek z powodu kończących się wakacji i były zapowiedzią nowej przygody.

Dzisiaj wybór gadżetów szkolnych jest ogromny, pod tym względem naprawdę nie możemy narzekać. Ich ceny też są bardzo zróżnicowane. Rynek zalany jest wieloma rodzajami plecaków, piórników, przyborników itp., często jednak bardzo do siebie podobnymi. Łączy je na przykład modny motyw, podobna kolorystyka. Jak nie zgubić się w tłumie podobnie wyposażonych dzieciaków? Dawniej malowało się długopisem albo mazakami jakieś własne „logo”, by swój zielony tornister wyróżnić wśród tych innych zielonych w klasie. Może i dziś warto pomyśleć o czymś, co będzie nas wyróżniać. Sublimacyjne nadruki dają nam nowe możliwości. Spersonalizowany plecak albo piórnik? Może być i z tym modnym detalem, ale i z jakimś własnym, osobistym akcentem, który sprawi, że nie pomylimy go z żadnym innym.
W klasie z pewnością zrobi furorę!

Oczywiście szkolna codzienność, ale i różne wycieczkowe okazje nie mogą się obejść bez plecaka. To w nim nasze dzieci przenoszą i przechowują najważniejsze rzeczy, czasem dziecięce „skarby”. Skoro używają go codziennie, warto zadbać o to, by nosiły go z chęcią. Ciekawym pomysłem może być plecak, który daje możliwość umieszczenia na nim nadruku własnego projektu. Dzięki temu, że plecak naszej pociechy będzie posiadał własny, unikatowy wzór, możemy być pewni,
że nikt go nie pomyli.

Oprócz plecaków i tornistrów oszałamiającą karierę robią ostatnio sznurowane worki i torby. Z pewnością przydadzą się na lekcje WF, baletu, na trening, na „obuwie zastępcze”, na wyprawę do kina albo… gdy jest mniej lekcji.

Niezbędnym wyposażeniem każdego ucznia jest także piórnik. Nasz sklep internetowy ma do dyspozycji piórniki przeznaczone do nadruku sublimacyjnego
w trzech kolorach.

Tak, tak, ale przecież w szkole trzeba coś jeść! Z pewnością trudno o skupienie w momencie, kiedy burczy nam w brzuchu. Pudełko śniadaniowe z Twoim własnym nadrukiem to oczywiście sposób na bezpieczne i higieniczne dotransportowanie posiłku, ale nie tylko. Może stać się pretekstem to rozmowy, nawiązania nowej szkolnej znajomości, a może ta personalizacja spowoduje, że Twoje dziecko po prostu nie będzie miało oporów przed zjedzeniem całego śniadania, a Ty odetchniesz zadowolona, że nie chodzi głodne.

Sprawmy, żeby nasze dzieci z przyjemnością chodziły do szkoły umilając im ten obowiązek drobnymi przyjemnościami!