O tym, co wspólnego ma dobry sen i ładne wnętrze.

Chociaż powstały z zamysłem poprawy komfortu snu lub siedzenia, ich znaczenie jest niezwykle istotne w wyposażeniu naszego domu. Poduszki, bo o nich mowa, mogą być ozdobą wnętrza, stworzyć przytulną atmosferę, a przede wszystkim przydadzą się do jednych z najprzyjemniejszych czynności jakimi są sen i relaks.

W ofercie naszego sklepu znajdują się poduszki o kwadratowym kształcie i wymiarach 38×38 cm. Ich wnętrze jest miękkie i wygodne w użytkowaniu. Wkład wypełniający wykonano z antyalergicznych włókien, co ma wielkie znaczenie dla naszego zdrowia (dla alergików bezwzględnie konieczne) i z pewnością mile rzutuje na jakość naszego snu, bo to właśnie do poduchy przytulamy się najdłużej.

Porozmawiajmy teraz o tkaninach z jakich są wykonane poduszki, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Wybór wzorów jest naprawdę ogromny, o czym możesz przekonać się samodzielnie. Od zamszowych, przez satynowe, cekinowe, a skończywszy na naturalnych płótnach. I to właśnie te są ostatnimi czasy najbardziej popularne. Ich delikatne, uniwersalne, neutralne kolory, takie jak beże czy szarości lnianych tkanin, będą pasowały do każdego wnętrza. Pokój maluszka, sypialnia, salon czy miejsce pracy to doskonałe miejsca dla nich.

Poza tym poduszki to świetny, ale i praktyczny pomysł na prezent. Dzięki metodzie nadruku na poszewkach będziesz mógł nanieść na taką poduszkę swój dowolny projekt albo napis. Być może będą to podziękowania, wyznanie uczuć, pozdrowienia, zdjęcie kogoś bliskiego albo… ulubionego zwierzaka, miły sercu i oku wakacyjny krajobraz… Pomysłów może być wiele…

Warto, abyś zajrzał do naszego sklepu sam i przekonał się, czy aby na pewno znajdziesz coś dla siebie i swoich bliskich.

Na koniec warto wspomnieć o tym, że aby zapewnić długie użytkowanie pościeli, poduszek niezbędne jest dbanie o nie. Powinno się codziennie strzepywać poduszki i kołdry, aby ułatwić odparowanie wilgoci i zapewnić optymalną gęstość wsadu. Poza tym nie zaleca się ich odkurzać, a przy praniu warto wrzucić do bębna pralki/suszarki piłeczkę tenisową, tak aby pierze lub puch nie zbiły się w gęstą kulkę, którą później trudno będzie doprowadzić do porządku. Podczas suszenia też nie zaszkodzi od czasu do czasu wstrząsnąć pościel, aby wsad lepiej się ułożył. Zwykle zaleca się pranie kołder i poduszek 2 razy do roku, a wymianę na nowe co około 5 lat.

Życzymy miłych zakupów i udanego głębokiego snu!