Personalizacja na zimno

Każdego roku lato momentami uderza z upalnie zdwojoną mocą. Żar, który co jakiś czas  leje się z nieba sprawia, że jedyne na co mamy ochotę to schować się w chłodnym miejscu albo napić się jakiegoś zimnego napoju. woda, lemoniada czy też mrożona herbata lub kawa – każda z tych rzeczy w tak upalne dni może być istnym zbawieniem. Jednak gorące promienie słoneczne oraz powietrze, które rozgrzane jest do granic możliwości sprawia, że chłód trunku dość szybko zamienia się w ciepły napój. A Gdyby ten chłód można było zatrzymać na dłużej?

Kubki i butle termiczne, które większości kojarzą się z utrzymaniem ciepła gorących napojów zimą, równie dobrze utrzymują niską temperaturę, podczas gdy aura na dworze sprawia, że na chodniku można by śmiało zrobić jajecznice bez użycia kuchenki. Wystarczy wlać chociażby zimną kawę, dodać np. kostki lodu albo gałkę naszych ulubionych lodów a nasza termo butla zajmie się tym, aby temperatura zbyt szybko się nie podniosła.

Dzięki temu, gdy idziemy na jakąś dłuższą pieszą wyprawę, czy chociażby chcemy iść na niedzielny poobiedni spacer sprawimy, że nie będzie on męczącą koniecznością, a przyjemnością którą będziemy chcieli codziennie powtarzać.

No dobrze ale co z personalizacja? Bo póki co mowa była tylko o pogodzie i napojach, a przecież nie jesteśmy ani centrum meteorologicznym, ani grupą baristów przeciągających się w wymyślnych smakach mrożonych kaw, tylko chcemy tworzyć nadruki na produktach do tego stworzonych. Tak – dobrze myślicie! Również i tutaj możemy wykorzystać do tego termo-butle ze specjalną powłoka przeznaczoną do nadruku metoda sublimacji. Idealne na prezent, świetne jako gadżet reklamowy podczas eventów plażowych, doskonałe jako pamiątka z wakacji. Niewątpliwie, poza tym co standardowe, duże zainteresowanie wzbudzi personalizowana puszka termiczna, która na tle innych standardowych kubków z pewnością będzie rzucała się w oczy.

Wymieniać można długo, ale jedno jest pewne – jest to kolejny, wręcz niezbędny produkt, który powinien znaleźć się w portfolio oferowanych gadżetów do stworzenia na nim indywidualnych nadruków oraz elementów identyfikacji wizualnej firm.