To je amelinium, tego nie pomalujesz! A może jednak?

Nie samą ceramiką człowiek żyje. W sublimacyjnym świecie personalizowanych giftów i gadżetów prym wiodą kubki. Ich popularność wydaje się nie mieć końca i bez znaczenia jest czy mówimy o kubku kolorowym czy też białym – jest on podstawowym elementem zestawów prezentowych. Ale co poza kubkiem może zawierać taki zestaw?

Porozmawiajmy o aluminium. A właściwie o gadżetach wykonanych z aluminium bo to o to właściwie chodzi. Możliwości są naprawdę duże. Po pierwsze – pudełka na drobiazgi. I nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o kobiece drobiazgi, które nie mieszczą się w ich torebkach (legenda głosi, że jednak nie wszystko w kobiecej torebce się zmieści). W tego typu pudełkach mężczyźni mogą przechowywać chociażby śrubki, nakrętki czy inne drobne elementy majsterkowo-naprawczego świata, a personalizowany nadruk, czy to w formie napisu czy też grafiki, będzie bardzo pomocny w identyfikacji zawartości.

Chaos w kluczach? Na to również znajdzie się lekarstwo. Wystarczy personalizacja aluminiowego breloka do kluczy i problem będzie rozwiązany, a żeby nie było problemu z identyfikacją, nadruk na takim aluminiowym breloku można wykonać z dwóch stron. Również dla tych, którzy nie noszą przy sobie dwóch wiader kluczy, brelok będzie bardzo dobrym prezentem, który będzie nosił zawsze przy sobie.

Ale to nie koniec. Fototransfer.pl oferuje znacznie więcej jeśli chodzi o to, co aluminiowe. O naszych foto-panelach możecie więcej przeczytać w naszym wpisie opisującym co powiesić na ścianie, tak więc w tym momencie nie będziemy się o tym rozpisywać. Napiszemy natomiast o czymś, co każdy lubi przywozić z wakacji – magnes! To właściwie must have każdego turysty, również ten aluminiowy będzie wyróżniał się na tle innych polimerowych niezwykłą jakością naniesionego obrazu i jeszcze większą wytrzymałością.