Zestaw to!

Przyciąganie uwagi klienta na sprzedaż może mieć różne formy. Można obniżyć cenę, przyznać naszemu klientowi kupon rabatowy albo chociażby zrobić dzień darmowej wysyłki. Ale jedną z opcji, którą klienci uwielbiają są pakiety promocyjne. W tego wypadku akcji promocyjnych ograniczać mogą nas jedynie dwie rzeczy – strona techniczna naszej platformy sprzedażowej (oczywiście jeśli prowadzimy sprzedaż online) oraz nasza własna wyobraźnia. Pole do popisu mamy tu naprawdę spore. Począwszy od zwykłego 1+1 np.: kubek z nadrukiem + poduszka poprzez większe pakiety tematyczne. OK ale to w przypadku “zwykłego” docelowego klienta b2c. W przypadku Marketingu gadżetowego sprawa jest jeszcze prostsza! Bo kto nie kocha gratisów od firmy albo wygranych w konkursie chociażby w mediach społecznościowych?

OK tylko w jaki prosty sposób wymyśleć chwytliwy zestaw produktów? Nic prostszego. Z łatwością skomponujecie coś idealnego dla promowania Waszej firmy wspierając się kategoriami tematycznymi zamieszczonymi na stronie fototransfer.pl.

Tak więc czy jesteś organizatorem ślubu i wesela, wakacyjne kolonie dla młodzieży, chcesz sprezentować spersonalizowane Twoim logo gadżety swoim stałym klientom, a może jesteś sponsorem jakiegoś wydarzenia sportowego np maratonu? Fototransfer zadba o to, aby wszystko było na najwyższym poziomie, począwszy od stworzenia zestawu gadżetów, na wykonaniu na nich nadruku kończąc.