Personalizowane gadżety firmowe.

kubek fototransfer

Dlaczego warto inwestować w gadżety firmowe?

Można powiedzieć, że gadżety reklamowe to już stały i niezbędny element w kształtowaniu wizerunku firmy. Upominki reklamowe mogą mieć ogromny potencjał pod względem promocji naszej firmy. Ich personalizacja sprawia, że nie tworzymy typowej reklamy masowej – dzięki nim tworzymy trwałą, wartościową i bezpośrednią relację z naszym klientem. Niewątpliwe, gadżety reklamowe wpływają też na rozpoznawalność marki, a na tym nam zawsze zależy…

Jak wskazują wyniki badań zatytułowanych „Postrzeganie upominków reklamowych jako nośnika reklamy”, przeprowadzonych w 2016 roku przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych, niemal 91% polskich marketerów wykorzystuje gadżety reklamowe w kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

Kiedy obdarowujemy naszego klienta gadżetem reklamowym, budujemy
w nim przekonanie o jego wyjątkowej pozycji i ważności. Dzięki temu zabiegowi, wywołujemy w odbiorcy konkretne skojarzenia pomiędzy sprzedawanym przez naszą firmę produktem a wręczanym gadżetem reklamowym. Atrakcyjny gadżet firmowy może stać się synonimem naszej działalności. Klient, który posługuje się na co dzień naszym gadżetem firmowym, np. eleganckim długopisem, oryginalnym kubkiem, czy praktyczną torbą, staje się nieformalnym ambasadorem marki – podobnie jak nasi pracownicy. Co zatem sprezentować klientom?

Breloki do kluczy

Jednymi z najczęściej wybieranych gadżetów są breloki do kluczy. Idealnie nadają się one do personalizacji. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę breloków – w różnych kształtach, w tym wysokiej jakości produkty marki Unisub. Wybierz materiał breloka – aluminium, MDF, polimer, drewno naturalne, sklejka. Jak widzisz – pole do manewru jest szerokie – wszystko po to, aby dopasować docelowy produkt do Twoich oczekiwań.

brelok z logo
Brelok Unisub w kształcie kufla z piwem. Znajdziesz go w naszej ofercie.

Personalizowane długopisy i pióra

Kolejnym powszechnie personalizowanym gadżetem firmowym jest pióro albo długopis. Idealny gadżet zarówno dla pracowników jak i naszych klientów – gdyż, jak wszyscy wiemy, długopisów nigdy za wiele. Możliwości customizacji długopisów jest wiele, a służy nam do tego laser lub tamponiarka – w zależności od rodzaju długopisu i pożądanego efektu.
W przypadku zastosowania tamponiarki zyskujemy możliwość naniesienia koloru naszego loga firmowego, co niewątpliwie jest dużym atutem.

Taki spersonalizowany długopis może okazać się idealnym prezentem lub nagrodą na zakończenie roku lub za udział w konkursie.

Koszulki z logiem firmowym

W Fototransferze, możemy wykonać dla Ciebie druk na koszulkach bawełnianych i poliestrowych oraz na bluzach. W naszej standardowej ofercie koszulek bawełnianych znajdują się głównie koszulki marki Stedman i Adler.

Koszulki to bardzo praktyczne produkty, dzięki którym w Twojej firmie zapanuje porządek wizualny. Twoim pracownicy ubrani w firmowe koszulki na pewno zrobią pozytywne wrażenie na klientach ceniących profesjonalizm.

t-shirt z nadrukiem

Kubki z logo

Kubki to firmowy produkt typu must-have. Personalizowany kubek to wdzięczny, przydatny upominek dla klientów, niezależnie od branży
w jakiej działamy. W ofercie Fototransferu mamy bardzo szeroką gamę kubków (kubki białe, kolorowe, magiczne, stalowe, szklane). Dzięki metodzie sublimacji nadruk na kubkach jest bardzo wysokiej jakości, przy czym również odwzorowanie barw jest bardzo dobre. Twój kolor firmowy
z powodzeniem możemy przenieść na kubek!

kubek z nadrukiem
Standardowy kubek biały – zawsze znajdziesz go w naszej ofercie na www.fototransfer.pl

Podkładka pod mysz

Przydatny w biurze gadżet firmowy z Twoim logo. Dostępny w różnych rozmiarach, grubościach i kształtach.

podkładka pod mysz z nadrukiem

Więcej przeróżnych gadżetów z możliwością dodania własnego nadruku można odnaleźć w naszym sklepie internetowym fototransfer.pl.